top of page

Засідання методичного об'єднання вихователів старших груп дошкільних закладів та вчителів початк


«Від того, як почуватиметься дитина, піднімаючись на першу сходинку сходів пізнання, що він буде переживати,

залежить весь його подальший шлях до знань»

В.А. Сухомлинський

4 листопада в в нашому дошкільному закладі відбулося засідання методичного об’єднання «Градієнт наступності» для вихователів старших груп і вчителів початкових класів, де педагоги обмінялися досвідом формування елементарних математичних уявлень у дошкільника та молодшого школяра.

Методист ММК Ірина Нікітіна розпочала засідання з питання вивчення педагогами дитсадка і школи особливостей розвитку дітей на перехідному етапі та окреслила низку питань формування математичної компетенції старшого дошкільника. Разом із вихователем-методистом ДНЗ № 42 Оленою Романенко слухачі мали змогу провести паралель і визначити державні вимоги БКДО та Державного стандарту початкової освіти щодо опанування дошкільнятами та молодшими школярами математикою. Вихователь-методист ДНЗ № 58 Марина Скоробогатько розповіла про організацію логіко-математичної діяльності за методикою Лариси Зайцевої в дошкільному навчальному закладі. Під час диспуту практичний психолог ДНЗ № 58 Ірина Кудлатова допомогла учасникам засідання визначити зміст індивідуального та диференційованого підходів у ході навчально-виховного процесу.

Методику розвиваючого навчання дітей в 1 класі презентувала учитель початкових класів НВК № 11 Наталія Савченко. Практикум для педагогів «Правопис цифр» провела учитель початкових класів Артемівської ЗОШ I-III ступенів № 18 Ольга Петриченко. І щоб дисграфія не стала серйозною проблемою в період шкільного навчання, як виявити її передумови – надала рекомендації учитель-логопед ДНЗ №58 Тетяна Любченко.

Формат засідання потребував ретельної підготовки - із особливим задоволенням слухачі переглянули відеозапис заняття з математики в старшій групі «В пошуках математичної шкатулки» під керівництвом вихователя Ірини Колесник. Була організована виставка посібників «Математика для малят», кожний учасник отримав буклети «Дидактичні ігри по попередженню дисграфії у дітей».

Наприкінці засідання педагоги обмінялися досвідом роботи щодо прийомів ознайомлення дітей старшого дошкільного віку та молодшого школяра із задачею, її структурою; прийомів ознайомлення зі складом числа.

Вважаємо, що такі зустрічі допоможуть визначити вихователям і вчителям напрями розвитку, виховання та навчання дітей на кожній наступній сходинці освіти.

Цікаве на сайті
Пошук по тегам
НОВИНИ
Архів
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page